ALPO

+421 41 321 62 02
 
 
 
 
  

Szybko kontakt

Infolinka
+421 41 321 62 02


E-mail:
nabytekalpo@gmail.com

 
 
 

Ponuka

 
Konferenčné stoličky
Naša ponuka obsahujúca konferenčné stoličky to je rôznorodá skupina výrobkov, ktorá sa uplatní v priestoroch, ako sú: zasadacie miestnosti, konferenčné sály, posluchárne, kaviarne, jedálne a kantíny. Nami ponúkané konferenčné stoličky sú navrhované a vyrábané s tou najväčšou starostlivosťou. Od konkurencie ich odlišuje nielen originálny dizajn, ale aj ergonomické riešenie a vysoká kvalita prevedenia,
Popredným modelom sú stoličky ISO navrhnuté predovšetkým s ohľadom na konferenčné sály, ideálne sa hodiace aj do kancelárií a moderných čakární.  Jednoduchá forma sedadla  a operadla bola zhotovená  z vysoko kvalitných materiálov, a ich tvar bol vyprofilovaný tak, aby zvýšil pohodlie sedenia, čo viedlo k zaujímavému efektu.

Stolička je dostupná s podložkami  rôznych materiálov - preglejky, plastu alebo mäkkého čalúneného obloženia,  čo ďalej umožňuje lepšie zladiť stoličku s vlastnými potrebami. Sedadlo a operadlo sa esteticky spájajú s kovovým rámom, ktorý môže byť chrómovaný alebo práškovo lakovaný na čiernu alebo hliníkovú farbu. Voliteľné sú pripojené tiež spojky, ktoré umožňujú pospájať stoličky do radov. Stoličky sú dostupné aj ako viacsedadlové lavice.
 
 
 
  • Minimálne množstvo objednávky 40ks.
  Naše stoličky ISO to je praktický a spoľahlivý nábytok, ktorý sa osvedčil v čakárňach a konferenčných sálach. Kovový, chrómovaný alebo lakovaný, rám. Mäkké čalúnené sedadlo a operadlo. Možnosť spájania do radov pomocou spojky.
V predaji sú aj verzie s plastovým, skladacím pulpitom alebo podrúčkami. Stoličky disponujú vlastnosťou možnosti skladovania naskladaných na sebe - stohovanie.
Malé rozmery a premyslená konštrukcia konferenčných stoličiek, to sú vlastnosti zaisťujúce maximálne výhody počas zariaďovania funkčného a pritom estetického interiéru. Malý priestor to nie je dôvod rezignovať na pohodlnú a vlastným potrebám prispôsobenú čakáreň alebo konferenčnú sálu. 
 
Zoznámte sa prosím s našou ponukou.
 
 
 
 
 
Uvedené ceny nezahŕňajú DPH
 
 
 
d0032837f00c3dd75bf76c5501611b6684d16d27