+421 41 321 62 02
 
 
 
 
Oni nás důvěryhodný
Volání a objednávka

Dominika

Bartek

Telefon +421 41 321 62 02
Email info@alponabytok.sk

Pracujeme

Pondelok - piatok
Od 8.30 do 17.00 hod

Pozývame Vás na návštevu našej spoločnosti v Poľsku!

MEXTRA GROUP
ul. Szkolna 15
47-220 Kędzierzyn Koźle

Podmínka nákupu

Přeprava je stanovena individuálně. Náklady na dopravu závisejí na místa dodání a množství.

Před nákupem určitě cenu a adresu doručení.

Dodáváme s vlastní dopravou nebo spedziou.

 
STOLIČKYCATERINGOVé / BANKETOVé
 
Poťahy na stoličky 
 
Počas usporadúvania slávnostnej hostiny je nutné zamerať sa na každý detail výzdoby sály. Okrem uchvacujúcej dekorácie stolu stojí za to myslieť aj na zodpovedajúce prizdobenie stoličiek. Najlepšie sa prezentujú stoličky „oblečené” do elegantných, svetlých poťahov, z ktorých sa stáva doplnenie celej výzdoby sály.
 
Pre reštaurácie predstavuje najpraktickejšie riešenie používanie poťahov z hrubého saténu alebo matnej textílie. Takéto poťahy sú veľmi trvanlivé a hodia sa na dlhé používanie. Navyše sa veľmi jednoducho perú a žehlia, čo  ich prevádzku značne uľahčuje.

Stoličky s natiahnutým poťahom sa vyplatí ozdobiť aj elegantnou šerpou zhotovenou z hrubého materiálu alebo organzy. Vďaka bohatému výberu farieb je možné prispôsobiť kokardy výzdobe sály a všetko ďalej doplniť dekoráciou stolu alebo banketovými obrusmi.
Naše poťahy na stoličky odporúčame všetkým prevádzkam, ktoré túžia po tom vytvoriť vo svojom podniku tu najprestížnejšiu, elegantnú atmosféru. Dokonalé projekty idú ruka v ruke s veľkým množstvom možných riešení, vďaka ktorým bude ľubovoľný priestor doplnený o výnimočný dekoratívny prvok.

Kolekcia poťahov pripravená Alpo nábytok na banketové stoličky zodpovedá na rôznorodý dopyt po takomto výrobku. Ponúkame poťahy zhotovené z vysoko kvalitných textílií a precízne ušité. V našej ponuke nájdete mnoho zaujímavých modelov poťahov, začínajúc veľmi lacnými až po luxusné, zhotovené s tou najväčšou starostlivosťou. 
Textílie sú dostupné v širokej farebnej škále. Na poťahy disponujeme hladkými textíliami alebo látkami s jemne vytlačenou štruktúrou.

Poťahy na stoličky zmenia aj malý banket v rafinovanú udalosť. Často sú využívané počas veľkých osláv: svadieb, príležitostných hostín, obchodných stretnutí. Zhotovené z tých najkvalitnejších materiálov umožňujú vytvoriť výnimočnú atmosféru pri stole plnom hostí. Poťahy sú vyrobené z nekrčivých materiálov, čo zaisťuje maximum pohodlia počas používania a poskytuje možnosť udržať si ideálny vzhľad počas dlhej doby. Polyesterové dekoratívne poťahy na stoličky sa vyznačujú dlhou životnosťou, odolnosťou voči nečistotám a veľmi jednoduchou a efektívnou údržbou počas procesu vodného prania. V našej ponuke nájdete poťahy, ktoré zušľachtia vzhľad každého interiéru!