ALPO

+421 41 321 62 02
 
 
 
 
  

Szybko kontakt

Infolinka
+421 41 321 62 02


E-mail:
nabytekalpo@gmail.com

 
 
 

Ponuka › Skladacie stoly

 
 
 
 
 
Skladacie stoly
Skladacie stoly to je jedna z najdôležitejších súčastí vybavenia hotelu a reštaurácie - poskytujú možnosť voľného a rýchleho konfigurovania svojho zostavenia v závislosti na potrebách a požiadavkách. Skladacie konferenčné stoly avšak neznamenajú len úsporu miesta, ale tiež pohodlné používanie  - ich konštrukcia umožňuje rýchlo ich zložiť a prakticky skladovať. V závislosti na vlastných preferenciách v našej ponuke nájdete produkty v rôznych farebných variantoch zhotovené z vysoko cenených materiálov. Iste nájdete výrobcu, ktorý úplne naplní Vaše očakávanie.
 
  Popis výrobku:
  • Navrhujeme stabilné skladacie konferenčne - banketové stoly s rôznymi rozmermi a tvarmi, s možnosťou stohovania a prevážania, ľahké a odolné.
  • Vďaka našim stolom bude zostavenie sály rýchle a jednoduché.
  • Špeciálna rámová konštrukcia, na ktorú je pripevnená doska stolu.
  • Unikátna konštrukcia závesov - zabraňuje náhodnému zloženiu sa.                                   
  •  Pätičky regulujúce úroveň stolu s toleranciou +2 cm
  •  Plastové nárazníky zabraňujúce poškrabaniu sa povrchu, na ktorom je uložený rám.
  •  Rám natieraný práškovou farbou.
 
  • Minimálne množstvo objednávky 15ks.

 
  ​Naše skladacie stoly, ku konferenčným a banketovým účelom, sú určené pre reštaurácie, hotely, banketové sály, konferenčné sály a nielen tam. Vďaka špeciálne navrhnutému systému skladania možno stoly jednoducho skladať, prenášať a stohovať. To zaisťuje úsporu miesta a času. Stoly ponúkame vo 100 farbách dosky s možnosťou individuálneho prispôsobenia veľkosti. Skladacie stoly to je popredný výrobok firmy Alpo nábytok založený na  šiestich unikátnych modeloch. Ako výrobca Vám sme schopní zaistiť najvyššiu, kontrolovanú kvalitu za vysoko atraktívne ceny.
Ponúkame širokú škálu konferenčných stolov prispôsobených na intenzívne používanie. Naša ponuka obsahuje niekoľko overených modelov stolov, dostupných v mnohých rozmeroch a farbách dosiek. Čelným výrobkom tejto kategórie sú skladacie stoly MV 80, ktoré vďaka patentovanému systému skladania spĺňajú všetky kritériá kladené na odolnosť a estetiku.
Na skladacie stoly poskytujeme trojročnú záruku od výrobcu. 
Zoznámte sa prosím s našou ponukou. Zistite tiež, aké konferenčné stoličky ich ideálne doplnia. 
 
 
 
 
Uvedené ceny nezahŕňajú DPH
 
 
 
9262d225c0c97a375aa579d72f5eaa15cf0bbf13