+421 41 321 62 02
 
 
 
 

Oni nás důvěryhodný
Volání a objednávka

Dominika

Bartek

Robert

Pracujeme

Pondelok - piatok
Od 8.30 do 17.00 hod

Pozývame Vás na návštevu našej spoločnosti v Poľsku!

MEXTRA GROUP
ul. Szkolna 15
47-220 Kędzierzyn Koźle

Podmínka nákupu

Přeprava je stanovena individuálně. Náklady na dopravu závisejí na místa dodání a množství.

Před nákupem určitě cenu a adresu doručení.

Dodáváme s vlastní dopravou nebo spedziou.

 

Cateringové a banketové stoly

Ponúkame skladacie cateringové stoly v rôznych veľkostiach a s rôznymi tvarmi. Vďaka charakteristickej konštrukcii je nábytok možné jednoduchým spôsobom zložiť, keď nie je využívaný. Dá sa sa stohovať a v takejto forme prepravovať a skladovať, vďaka čomu zaberá menej miesta. Rozloženie konštrukcie trvá len chvíľku - to rozhoduje, že sálu možno veľmi rýchlo pripraviť na banket, prednášku alebo inú udalosť.

Cateringové stoly dostupné v našej ponuke sa predávajú v rôznych farbách, vďaka čomu si naši zákazníci môžu vybrať a prispôsobiť farebnosť daným preferenciám. Okrem toho je náš nábytok stabilným a odolným riešením, čo je dôsledok použitia veľmi kvalitných materiálov. Rám je vyrobený z kovových profilov, potiahnutých práškovou farbou, ktoré veľmi dobre priľne k podkladu a vytvára rovnomerný povlak.

Výrobca zaručuje odolnosť našich výrobkov a naše banketové stoly majú 3 ročnú záruku. Ponuka je zameraná na školiace priestory a organizátorov podujatí, ako aj spoločnostiam so zasadacími miestnosťami, vysokým školám atď.

Štandardná linia
Ekonomická linia
 
Skladacie stoly
Skladacie stoly to je jedna z najdôležitejších súčastí vybavenia hotelu a reštaurácie - poskytujú možnosť voľného a rýchleho konfigurovania svojho zostavenia v závislosti na potrebách a požiadavkách. Skladacie konferenčné stoly avšak neznamenajú len úsporu miesta, ale tiež pohodlné používanie  - ich konštrukcia umožňuje rýchlo ich zložiť a prakticky skladovať. V závislosti na vlastných preferenciách v našej ponuke nájdete produkty v rôznych farebných variantoch zhotovené z vysoko cenených materiálov. Iste nájdete výrobcu, ktorý úplne naplní Vaše očakávanie.
 
  Popis výrobku:
  • Navrhujeme stabilné skladacie konferenčne - banketové stoly s rôznymi rozmermi a tvarmi, s možnosťou stohovania a prevážania, ľahké a odolné.
  • Vďaka našim stolom bude zostavenie sály rýchle a jednoduché.
  • Špeciálna rámová konštrukcia, na ktorú je pripevnená doska stolu.
  • Unikátna konštrukcia závesov - zabraňuje náhodnému zloženiu sa.                                   
  •  Pätičky regulujúce úroveň stolu s toleranciou +2 cm
  •  Plastové nárazníky zabraňujúce poškrabaniu sa povrchu, na ktorom je uložený rám.
  •  Rám natieraný práškovou farbou.
 
  • Minimálne množstvo objednávky 15ks.

 
  ​Naše skladacie stoly, ku konferenčným a banketovým účelom, sú určené pre reštaurácie, hotely, banketové sály, konferenčné sály a nielen tam. Vďaka špeciálne navrhnutému systému skladania možno stoly jednoducho skladať, prenášať a stohovať. To zaisťuje úsporu miesta a času. Stoly ponúkame vo 100 farbách dosky s možnosťou individuálneho prispôsobenia veľkosti. Skladacie stoly to je popredný výrobok firmy Alpo nábytok založený na  šiestich unikátnych modeloch. Ako výrobca Vám sme schopní zaistiť najvyššiu, kontrolovanú kvalitu za vysoko atraktívne ceny.
Ponúkame širokú škálu konferenčných stolov prispôsobených na intenzívne používanie. Naša ponuka obsahuje niekoľko overených modelov stolov, dostupných v mnohých rozmeroch a farbách dosiek. Čelným výrobkom tejto kategórie sú skladacie stoly MV 80, ktoré vďaka patentovanému systému skladania spĺňajú všetky kritériá kladené na odolnosť a estetiku.
Na skladacie stoly poskytujeme trojročnú záruku od výrobcu. 
Zoznámte sa prosím s našou ponukou. Zistite tiež, aké konferenčné stoličky ich ideálne doplnia.