Cateringové stoličky

Cateringové židle POLY 9
11,90 € bez DPH
14,64 € z DPH
na skladé
Cateringové stoličky POLY 7
AKCE -4%
7,60 € bez DPH
9,35 € z DPH
7,95 € bez DPH
na skladé
 
Gastronomické stoličky

Otvárate reštauráciu? Alebo v nej len chcete vymeniť starý nábytok za nový? Ak áno, pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou gastronomických stoličiek. Každá z nich bola správne navrhnutá a vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Výsledkom je, že sú dostatočne funkčné a trvanlivé, takže je možné používať po mnoho rokov bez známok opotrebenia.

Naše gastronomická kreslá sú široko používané a majitelia gastronomických zariadení si ich pochvaľujú vďaka ich pohodliu a prijateľnej cene. Ponuka zahŕňa niekoľko variantov týchto produktov - sú k dispozícii v univerzálnych farbách, ako je biela a čierna, rovnako ako v odtieňoch šedej alebo krémovej, ktoré sú dnes veľmi populárne. Na fotografiách predstavujúcich naše projekty môžete vidieť ďalšie gastronomická kreslá a ich farebné variácie.
Spokojnosť zákazníkov je našou prioritou, takže vždy starostlivo načúvame vašim potrebám a snažíme sa pre vás nájsť najlepšie riešenie. Vyrábame objednávky rýchlo a efektívne, objednaný tovar môžete mať u vás už za 48 hodín! Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s podrobnosťami našej ponuky gastronomických kresiel a nakupovali!