Hliníkové stoličky

 
Hliníkové stoličky:

Ako značka Alpo, ktorá pôsobí na trhu pod vedením spoločnosti Mextra Group, vám ponúka veľmi pohodlné a odolné hliníkové stoličky. Každá z nich bola vyrobená z vysoko kvalitných materiálov s využitím najmodernejších technológií, čo zaručuje pohodlie pri ich použití.

Naša hliníková stolička obsahuje sedadlo vyrobené zo špeciálnej peny, ktorá zabraňuje jej deformácii, a vhodne zvolená hrúbka účinne zabraňuje praskaniu v prípade náhleho tlaku. Okrem toho je každý z ponúkaných modelov tohto výrobku vybavený výstužným nosníkom pod sedadlom, ktoré zaisťuje stabilitu a bezpečnosť pri používaní, a operadlo stoličky je vyplnené vhodnou hubou, vďaka ktorej je pohodlné a mäkké, čo vám umožňuje pohodlne na ňom sedieť po mnoho hodín. Používané čalúnenie sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti oderu a mechanickému poškodeniu, čo predlžuje životnosť výrobku.

Všetky tieto faktory robia z hliníkových stoličiek MAESTRO efektívnu investíciu po celé roky a ďalšie vybavenie nôh gumovými podložkami sa tiež postará o stav vašej podlahy a nezanecháva na nej žiadne škrabance.
Produkt najvyššej kvality s ďalšou možnosťou výberu čalúnenia a rámov z mnohých typov!