Svadobné stoličky chiavari: bazos, zlate

Svadobné stoličky CHIAVARI WOOD zlato
37,90 € bez DPH
46,62 € z DPH
na skladé
Svadobné stoličky CHIAVARI WOOD stříbro
37,90 € bez DPH
46,62 € z DPH
na skladé
 
Svadobné stoličky Chiavari:

Svadobné stoličky Chiavari Bazoš vyrobené značkou Alpo (súčasť skupiny Mextra Group), sú ideálnym výrobkom pre majiteľov reštaurácií a hotelov, ako aj pre organizátorov rôznych akcií. Sú ideálne pre všetky druhy spoločenských akcií, ako napríklad svadby a mnoho ďalších udalostí.

Vyznačujú sa mimoriadnym moderným vzhľadom, ktorý nejde prehliadnuť. Dodávajú eleganciu a šik miestnosti, v ktorej sa nachádzajú. Najmä zlaté kreslo Chiavari sa v poslednej dobe stalo veľmi populárne. Kupujúci oceňujú celý rad stoličiek nielen svojím estetickým dizajnom, ale aj trvanlivosťou a atraktívnou cenou. Sú odolné proti poškriabaniu a UV žiareniu, čo veľmi uľahčuje ich udržiavanie v dobrom stave po mnoho rokov.

Okrem toho sa svadobné stoličky Chiavari Bazoš tiež ľahko čistí (stačí utrieť handričkou) a trvanlivosť je zaistená ich solídnym spracovaním - vďaka vystuženiu ich môžete ukladať naskladané na seba až do 10 kusov! Aby sme nepoškriabali podlahu, dodatočne sme im opatrili špeciálne gumové podložky. Neváhajte a zoznámte sa s podrobnosťami našej ponuky dokonalých svadobných stoličiek!